СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

ДСТУ ISO 37001:2017 (ISO 37001:2016, IDT) Системи управління протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування

Корупція є однією з найбільш руйнівних і складних проблем у світі. При більш ніж 1 трильйон американських доларів, яка виплачується у вигляді хабарів щороку, наслідки катастрофічні, що знижують якість життя, що підвищують рівень бідності і підривають довіру суспільства.
Проте, не дивлячись на зусилля на національному та міжнародному рівнях по боротьбі з хабарництвом, це залишається серйозною проблемою. Визнаючи це, був розроблений новий стандарт, щоб допомогти компаніям боротися з корупцією і просувати етичну бізнес-культуру.

Стандарт ДСТУ ISO 37001 «Системи управління протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування» визначає ряд заходів, що допомагають організаціям запобігати, виявляти та припиняти корупцію. До них відносяться прийняття політики по боротьбі з корупцією, призначення особи для контролю за дотриманням заходів по боротьбі з корупцією, навчання, оцінка ризиків і комплексна перевірка проектів і ділових партнерів, здійснення фінансового і комерційного контролю, а також введення процедур звітності та розслідування.

Стандарт ДСТУ ISO 37001 «Системи управління протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування» призначений для того, щоб допомогти вашій організації впровадити систему протидії корупції або підвищити рівень контролю, який у вас є в даний час. Це допомагає знизити ризик корупції і може продемонструвати вашим зацікавленим сторонам, що ви впровадили міжнародне визнані передові методи боротьби з хабарництвом.

Для яких організацій розроблений стандарт ДСТУ ISO 37001 «Системи управління протидії корупції?”

Вимоги та настанови щодо застосування

ДСТУ ISO 37001 може використовуватися будь-якою організацією, великий або маленькою, будь то в державному, приватному чи добровільному секторі, а також в будь-якій країні. Це гнучкий інструмент, який можна адаптувати в залежності від розміру і характеру організації і ризику корупції, з яким вона стикається.

Comments are closed.