Аутсорсинг з сертифікації

Як часто Ви відчували в зв’язку з тим, що Ваш співробітник «прогавив» новий товар в асортименті фірми, забув оформити сертифікат або не знав про необхідність оформлення інших дозвільних документів на даний вид товарів?

Проіедемо аутсорсинг з сертифікації на Вашому підприємстві

На Вашому підприємстві впроваджені системи управління (ISO 9001, HACCP, ISO 22000, ISO 13485, ISO 14001 …. Або інші системи) і необхідна професійна і досвідчена підтримка для результативного управління документацією та постійного поліпшення впровадженою системою.

Ви впевнені, що хочете переплачувати співробітнику або цілому відділу по сертифікації: платити зарплату, оплачувати лікарняні, оснащувати робоче місце (місця)?

Скільки Ви витрачаєте в середньому на співробітника по сертифікації? Заробітна плата від 10000 грн / міс, податки 13%, покупка витратних матеріалів для оргтехніки від 1000 грн / міс, плюс одне, друге, третє … Знайоме?
Надавши роботи по сертифікації нам, вже через 4 місяці, за найскромнішими підрахунками, Ви зможете дозволити собі позачергову відпустку біля моря!
Або вкласти заощаджені гроші в розвиток свого підприємства, наприклад, в рекламну кампанію, заохотити премією відзначилися співробітників інших відділів, придбати нове обладнання і т.д.

Що ж таке аутсорсинг? Що потрібно від Вас, що обіцяємо ми?

Все дуже просто: від Вас потрібно раз на місяць надавати нам інформацію про асортимент товарів і, при необхідності оформлення сертифікатів, запитувані нами документи (технічні документи на виробництво, договору на поставку продукції).

Підтримка вже впроваджених систем управління: якістю, екологією, безпекою та гігієною праці, безпекою харчових продуктів. Оформлення відповідних документів для систем управління (доброзичливими, досвідченими, професійними аудиторами). Підготовка підприємства до проведення зовнішніх аудитів з боку органів з сертифікації, контролюючих організацій, аудитів постачальників.

Ми зобов’язуємося оперативно і точно інформувати Вас про результати наших перевірок (за потребою оформлення сертифікатів на той чи інший новий продукт в асортименті, за термінами дії виданих раніше сертифікатів), гарантовано і вчасно оформляти будь-які документи зі списку, які ми надаємо. Іншими словами, ми робимо всю роботу за кілька штатних співробітників.
Все дуже просто, від Вас потрібно:
Підписати договір з нашою компанією і визначити схему роботи по підтримці існуючої системи управління нашими компетентними фахівцями.

Comments are closed.